Obec Kondrac

Rychlá navigace


Titulní strana »

Rybářské závody a výlovy rybníků

V letošním roce jsme se tak jako obvykle starali o rybí populaci stejně jako v minulých letech. Prvním ověřením práce rybářů, kteří se o ryby starají během roku, byly rybářské závody 2. září.

V první kategorii, mladí rybáři s doprovodem, soupeřili tři účastníci. První místo obsadil Matěj Hrdlička z Kondrace, druhé místo Matyáš Kolář z Čerčan a na třetím místě skončila Ester Dudková.

V druhé kategorii, rybáři do 15 let, se sešlo osm rybářů. První místo obsadil Pavel Hošek z Římovic, druhé místo Jan Kupsa z Kondrace a třetí místo Josef Maceška z Krasovic.

Třetí kategorie, rybáři nad 15 let byla nejpočetnější. Soupeřilo osmnáct rybářů. Všechny tři první místa obsadili přespolní rybáři. První místo obsadil Jakub Švec ze Zhořce, druhé místo Jindřich Turský z Krchleb a třetí skončil Zdeněk Hoffman z Vlašimi.

Letos opět přijel náš nejvěrnější a také nejstarší (80 let) rybář, pan Karel Kovanda z Bolinky. I jemu se podařilo vytáhnout pár pěkných kaprů.

Ještě koncem září jsme vylovili rybník u Houlíků. Stejně jako vloni se i letos bramborová sezona protáhla do začátku října a tak jsme opět lovili z ulice.

Rybník Kladiváč jsme lovili v sobotu 14. října. Na účasti bylo vidět, že podzimní práce na polích a zahrádkách jsou již hotovy. Ryb na prodej, řízků a občerstvení bylo na obou výlovech dostatek a nikdo neodešel s prázdnou.

 Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kdo se během roku  stará o ryby a kdo se aktivně podílí na průběhu jednotlivých akcí a také všem účastníkům rybářských závodů a podzimních výlovů. Těšíme se na vás v příštím roce.   (Pavel Procházka)

Fotografie
« Zpět

Informační bloky

Jazykové verze

cz | en | de

pomocí Google

Kontaktní info

OU Kondrac
Kondrac 3
258 01 Vlašim

Telefon: 317843088
obec@kondrac.cz

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
17:00-20:00

Starosta:
Ing. Jiří Procházka

Informační mail

logo ubytovny

logo muzeum


Doporučit | Nahoru | Tisknout

Obec Kondrac | Mapa webu | Jak na web | Prohlášení o přístupnosti