Obec Kondrac

Rychlá navigace

Titulní strana »

Okresní kolo v požárním sportu ve Vlašimi 2018

V sobotu 2.6.2018 se konalo okresní kolo v požárním sportu ve Vlašimi. Po dlouhé době jsme se také zúčastnili a zastoupení jsme měli jak v ženské, tak v mužské kategorii. Závody začaly již brzy ráno, soutěžilo se v disciplínách 100m překážek, štafeta 4x100m a požární útok.
V disciplíně 100m překážek vybojovali muži 3. místo, ve štafetě a útoku, kde trochu zaváhali, brali 4. místo. Ještě před závěrečným útokem bojovali o celkové 3. místo s Radošovicemi, ale bohužel se to nepovedlo, takže celkově skončili na 4. místě. Holky se umístily ve 100m překážek na 4. místě a ve štafetě a útoku vybojovaly 3. místo. Společně se ženami z Jemniště musely bojovat o celkové 4. místo. Tento souboj naše holky vyhrály i přesto, že musely běžet dvakrát kvůli selhání techniky na nástřikových terčích. Takže nakonec ženy braly také celkové 4. místo.
Účast na počet družstev byla slabší, možná to bylo i tím, že byla v Praze ten den hasičská fontána. Nakonec bych chtěla poděkovat všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.  (Kateřina Šandová)