Obec Kondrac

Rychlá navigace


Titulní strana »

Okresní kolo v požárním sportu a soutěž dorostu

V sobotu 8.6.2019 se ve Vlašimi konala okresní hasičská soutěž, které se zúčastnila dvě kondracká družstva – mladší ženy a muži. První disciplínou byly běhy na 100m s překážkami, kde měl každý dva pokusy. Po sečtení třech nejlepších časů se ženy i muži umístily na 3. místě.

Další disciplínou byl štafetový běh na 4x100m, kde na každém úseku čekala nějaká překážka (ženy okno /muže domek, bariéra, lávka s hadicemi a hasičák). Zde se ženy s časem 72,50s umístily na 2. a muži s časem 71,81,s na 4. místě. Jako poslední byl na řadě požární útok, který ženy zaběhly v docela dobrém čase. Mužům se první pokus nepočítal, protože byla závada na mašině, a tak dostali druhý, který se jim příliš nepovedl a s časem 38,43s je posunul na 6. místo.

Během dne se na Lukách ve Vlašimi konalo i okresní kolo soutěže dorostu, kde máme také zastoupení. Ve střední kategorii Andreu Šandovou a ve starší kategorii Kateřinu Kupsovou. Tento závod navazoval na podzimní kolo, které se konalo v Netvořicích. Tam si holky zaběhly Závod požárnické všestrannosti. Dnes je tedy čekal běh na 100m s překážkami, dvojboj a testy. Protože obě holky běhají i v ženském týmu, tak se jim čas ze 100m s překážkami započítával do obou soutěží. Dvojboj se oběma povedl a v testech neudělaly jedinou chybičku.

 

Na konci dne byl nástup. Ženy se celkově umístily na 2. a muži na 6. místě. Andrea Šandová i Kateřina Kupsová vyhrály svou kategorii a postupují na Krajské kolo do Mladé Boleslavi, které se bude konat 22.6.2019

« Zpět

Informační bloky

Jazykové verze

cz | en | de

pomocí Google

Kontaktní info

OU Kondrac
Kondrac 3
258 01 Vlašim

Telefon: 317 843 088
obec@kondrac.cz

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
8:00-12:00 17:00-20:00

Starosta:
Ing. Jiří Procházka

Informační mail

logo ubytovny

logo muzeum


Doporučit | Nahoru | Tisknout

Obec Kondrac | Mapa webu | Jak na web | Prohlášení o přístupnosti