Obec Kondrac

Rychlá navigace


Titulní strana »

Hasičská soutěž Postupice a Krajské kolo soutěže dorostu

V sobotu 22.6.2019 byl pro naše hasiče den plný velkých očekávání a nadějí na úspěch. Časně z rána vyrazila dvě družstva žáků do Postupic, kde se konal XIII. ročník soutěže SDH Jemniště. Po odběhání štafet CTIF, které zahrnují sedm úkolů (přelezení žebříku, přeskočení bariéry, podlezení laťky, přeskočení lehkoatletické překážky, zapojení hadic do rozdělovače, přenesení hasičáku a hadice), následovaly štafety 4x60m.

Po krátké přestávce byl na řadě útok, který se oběma družstvům vydařil. Starší ho zaběhli v čase 23,18s. Po sečtení výsledků se obě družstva umístila na druhých místech. Tento skvělý úspěch děti oslavily naplněním svých pohárů dětským „šampusem“.

To zdaleka nebyly jediné závody, které se v tento den konaly. Dvě dorostenky z našeho sboru reprezentovaly Kondrac na Krajském kole soutěže DOROSTU v Mladé Boleslavi, kam postoupily z okresního kola. Za střední kategorii dorostenek Andrea Šandová (AŠ) a ve starší kategorii Kateřina Kupsová (KK). Zde se běhají úplně jiné disciplíny. Závod odstaroval dvojbojem (proskok hasičského okna a přenesení hasičáku na dráze 100m). Tuto disciplínu děvčata zaběhla v těchto časech: AŠ – 20,14s, KK – 20,00s. Následovalo psaní testu, který obě napsaly na 100%. Poslední disciplínou byl běh na 100m s překážkami, kde holky zaběhly tyto časy: AŠ – 21,15s, KK – 22,26s. Kondrackému sboru rozhodně ostudu neudělaly a v silné konkurenci ve svých kategoriích vybojovaly čtvrté (AŠ) a páté (KK) místo.

« Zpět

Informační bloky

Jazykové verze

cz | en | de

pomocí Google

Kontaktní info

OU Kondrac
Kondrac 3
258 01 Vlašim

Telefon: 317 843 088
obec@kondrac.cz

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
8:00-12:00 17:00-20:00

Starosta:
Ing. Jiří Procházka

Informační mail

logo ubytovny

logo muzeum


Doporučit | Nahoru | Tisknout

Obec Kondrac | Mapa webu | Jak na web | Prohlášení o přístupnosti