Obec Kondrac

Rychlá navigace


Titulní strana » Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Přidat názor

29.1.2019 21:56:57 - Helena Karas

Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.


9.3.2013 23:34:00 - bourač

Potřeboval jsem najít kontakt na člověka který bydlí a působí v Kondraci a pracuje v S&B, díky těmto vašim webovým stránkám se to lehce podařilo aniž bych musel někoho obtěžovat telefonicky a pátrat přes prostředníky.
Bydlím v Doksech a náš úřad, potažmo obec má také web stránky, uspořádání, funkčnost a přehlednost těch našich je ve srovnání tak 2 - 3 kategorie, z obecních stránek dalších obcí mohu porovnat že ty v Kondraci jsou na výborné úrovni. Takže díky.
Několikrát ročně jezdí naše firma montovat do Blanických strojíren, většinou jsme ubytovaní v Kondraci na hřišti, ubytování ve Vlašimi je "mimo mísu" jak kvalitou tak cenou, takže další dík.
A ještě hospoda - jezdíme po montážích po celé republice, známe spousty hospod, tak jak to umí pan Hostinský s velkým H - p.Matoušek -to umí málokdo.
Díky.


21.7.2012 19:11:56 - Admin

Podrobnosti budou ještě zveřejněny, ale myslím, že přihlašet se bude až přímo na místě.


12.7.2012 17:36:31 - Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde bych se mohla přihlásit na rybářské závody, které budou 1.9.2012. Je nějak omezen věk? Děkuji


23.1.2012 15:16:13 - Pavla

Paní Blanko,Lenko a další,
rozhodně se nenechte otrávit a znechutit názory pana Patrika na vánoční jarmark.I podle fotografií je vidět, že spokojených návštěvníků bylo dost. Plně se ztotožňuji s příspěvkem pana Tondy,vždycky se najde nějaký chytrák, který dokáže jen kritizovat.A docela by mně zajímalo,jestli by se pan Patrik podílel organizačně ve svém volném čase a zadarmo na nějaké podobné akci.Jo a možná kdyby tu jitrničku dostal taky zadarmo, měl by jiný názor.


13.1.2012 8:48:09 - Štěpán

Dobrý den.

Máte prosím někdo zkušenost s těmahle stránkama?
http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/pobyty/200kc-499kc/

Chtěl bych tam koupit slevu, tak jestli se to vyplatí?
Díky.


6.1.2012 14:02:01 - tonda

Vážená paní Blanko, mnoha lidem, ať se snažíte více či méně, tak jim stejně nevyjdete vstříc. Každý co kritizuje toho v životě mnoho nedokázal.Tím , že pan Patrik nepřispěl jako každý rok do sbírky, to je jeho problém. Kdyby chtěl očekávání v adventu více naoplnit, nic mu nebránilo, aby v rozjímání prožil tento čas v kostele v Kondraci a zde mohl i svým srdcem a finanční možností přispět svoji obvyklou finanční částkou. Vy paní Blanko s Vašim kolektivem neustupujte do pozadí. Svoji činností dáváte podněty k setkání mnoha lidí na všech akcích. Za tuto práci Vám jistě většina obyvatel obce děkuje.To ,že se někomu více či méně daří se v mnoha případech stává bledou závistí.Jeto však od těchto lidí v mnoha případech dřina a věčné si odříkání v jejich soukromém životě.


18.12.2011 15:09:45 - dítě

Prosím můžete tam dát fotky z mikuláške Nadílky?


6.12.2011 18:25:16 - Blanka

Opravdu nemám ráda internetové diskuse,ale přesto jsem se po pár dnech rozhodla zastat organizátorů našeho jarmarku, stejně jako jsem se zastala vystavujících. Pokusím se vám teď popsat organizaci celé akce a její financování. Když jsme před x lety začínali v naší tělocvičně, bylo to útulné a pěkné. I nám se to líbilo, jenže zájemců o vystavování přibývalo a budovy nejsou nafukovací, tak jsme vyšli s Vánoci ven. Podotýkám jen s Vánoci, protože Velikonoce organizujeme jen v komorním duchu ve Farním muzeu.
Hlavním organizátorem není tak docela obec, jsou to hlavně kondracké ženy. Obec je tak trochu sponzorem akce, protože její zaměstnanci chystají stánky, stromek, uklidí náves a tak podobně. Dalším sponzorem akce jsou právě kondracké ženy, které ve svém volném čase a ze svých zásob napečou cukroví a perníky pro děti. Pečou je na Vánoce i na Velikonoce. O vánocích cukroví prodáváme, perníčky rozdáváme a o velikonocích rozdáváme oboje. Dalším sponzorem akce je nespočet obyvatel Kondrace, kteří třeba věnují brambory na cmundu, mléko a vajíčka na lívance, chystají výzdobu, půjčí vůz na podium, jdou si na celý den zcela zdarma stoupnout do stánku nebo nám ráno a večer pomohou se stěhováním stánků.
Teď si asi říkáte, kam jdou všechny ty vydělané peníze, když všichni pracují zadarmo. Ty peníze vkládáme jako sponzorské dary do akcí hlavně pro děti. Platí se z nich Andersenova noc, dětské dny, výlety dětí. Všichni, kdo nám pomáhají, mají možnost jet jednou za rok zdarma do divadla. Za tyto peníze se snažíme přivést kulturu i do vsi, protože starší lidé nechtějí jezdit do Prahy, ale na divadlo se rádi podívají. Když jsme dělali první pohádkový les pro děti, přišlo 120 dětí z Kondrace i z okolí. Ani jedno neodešlo s prázdnýma rukama.
Tímhle vším chci říct, že abychom mohli pořádat akce, které jsou ztrátové, musíme uspořádat jednu, která nám na ně vydělá. Možná i proto jsme byli vesnicí roku, protože se snažíme ty menší akce samofinancovat a nežádat o dotace na kraji apod.
Od přečtení Patrikova příspěvku, přemýšlím, jestli se vrátit zpátky do tělocvičny a mít třetinu starostí s celou organizací. Bylo by to lákavé, ale komu z těch 40 vystavujících máme říct, ať už příště nejezdí. Určitě neděláme všechno správně, ale snažíme se. Nepohrdneme dobrou radou, ale tu jsem zatím v Patrikových příspěvcích nenašla.
Mimochodem pan Matoušek má svůj obchod a hospodu, takže mnohem raději prodává své výrobky v teple. To my si myslíme, že staročeská zabijačka k jarmarku patří.


5.12.2011 13:04:34 - Lenka

Dobrý den Patriku,
děkuji za Váš názor i za Vaše vysvětlení. Bohužel s tím ale souhlasit nemohu. Fronta u stánku Matouškových leží v žaludku spoustě lidí. Ale právě tato fronta byla důkazem toho, že české ručičky v podání rodiny Matouškových mají co nabídnout. Debata o podávání svařáčku zdarma a ochutnávka cukroví - to by bylo téma na několik stran. Ale jen slůvkem...... na kondracké akce přijde řada lidí. Někteří z nich přijdou načerpat inspiraci, atmosféru nebo zajdou jen tak "na kus řeči". Ale najde se i pár návštěvníků, kteří Vám cukroví "na ochutnávku" cpou do plastových mističek nebo na ochutnávku svařáčku přijdou x krát. To Vás potom taková "přátelská nálada" opravdu překvapí a zamrzí. Povinné vstupné na jarmark nebo velikonoční výstavu opravdu neplánujeme. Jsme rádi za každý vhozený penízek. Tyto finanční prostředky využíváme na další (hlavně dětské) akce. No což, jsme lidé a jsme různí - a to je dobře. Já si myslím, že se kondracký jarmark povedl. Současně bych chtěla poděkovat všem, kteří se na něm i tou nejmenší měrou podíleli. Odvedli opravdu veliký kus práce.
Vám bych chtěla popřát hezké, klidné a přátelské Vánoce a do nového roku pevné zdraví.


1.12.2011 5:22:39 - Patrik

Obě dvě víte naprosto přesně o čem jsem psal.Pamatuji doby,kdy to u vás nebyl "jarmark",ale adventní zastavení.Hned u vchodu do budovy Obecního úřadu jste nalévali svařené víno a nabízeli k ochutnání vánoční cukroví.Člověk tak nějak automaticky sáhl do peněženky a přidal něco do kasičky.Je pravda,že tam asi nebylo tolik návštěvníků jako letos (což jistě ocenil pan Matoušek),ale o to to bylo hřejivější a upřímnější.Ještě netušíte,o co mi jde?Vyměnili jste adventní rozjímání za frontu u řeznictví.Jestli vás to těší,nás návštěvníky tedy ne.Ale asi to bude pro obec finančně přínosnější a o to přeci dnes jde,vyždímat z návštěvníků co nejvíc peněz.Ještě by jste pro příští rok mohli vybírat vstupné,přeci to nebudete dělat ZADARMO.Pořád netušíte,o co mi jde?Možná i proto jste tenkrát byli vyhlášeni obcí roku,což dnes už asi nebudete.Ale nic ve zlém,jestli se vám to tak líbí,je všechno v pořádku.My si pro adventní zastavení najdeme jiné místo.Třeba ještě nějaké takové,jako bývalo u vás,najdeme.


29.11.2011 15:11:29 - Lenka

Dobrý den Patriku,
po přečtení Vašeho příspěvku jsem nějak nepochopila, co Vás na kondrackém jarmarku tak rozhořčilo. Za finanční příspěvky, které jste v předchozích letech do kasičky vložil - děkujeme. Ale rádi bychom věděli, kde jsme pro letošek z Vašeho pohledu udělali chybu. Třeba to bude - pro nás organizátory - pro další roky ponaučením a znovu si Vaši přízeň nakloníme.


28.11.2011 8:37:32 - Blanka

Nejsem příznivec výměny názorů na internetu, ale na Patrika bych chtěla reagovat. Nechci diskutovat o tom, zda na jarmarku panovala sousedská atmosféra či ne. Ani o tom, zda jsme všechno organizačně zvládli, ale to, jak Patrik nazval poctivou ruční práci českých lidí, mě tedy nadzvedlo. Odhaduji, že právě ručně a s láskou zhotovené výrobky tvořili devadesát procent všech nabízených produktů. Ti, kteří je vyrábějí, na tom stráví desítky hodin a my v Kondraci si jejich práce nesmírně vážíme a vždy je u nás na jarmarku rádi přivítáme. Ona totiž i ta jitrnice je ruční práce, protože zašpejlovat ji žádný stroj neumí


26.11.2011 20:19:20 - Patrik

Kam se poděla sousedská pohoda?Jezdím několik let na akce pořádané obecním úřadem v Kondraci.Ať už před Velikonocemi nebo o Adventu.Vždycky jsme načerpali atmosféru celé obce.Letos poprvé jsem byl zděšen,kam se to všechno posunulo.Ze setkání sousedů a přátel se stal naprosto komerční jarmark,který je možno vidět kdekoli.Vždycky jsem přispěl finanční částkou,letos jsem to odmítl.Vyměnili jste sváteční čas za jitrnice.Už k Vám nepojedu,šunt si můžu koupit na každém tržišti.


15.8.2011 15:02:13 - šárka

já nakupuju na portále www.hyperslevy.cz, jsou tam opravdu nabídky s vysokýma slevama


19.5.2011 10:21:21 - Vacup

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat na třetí ročník turnaje v malé kopané mužů a starších pánů, který se uskuteční 2. a 3. července 2011 v Náměšti nad Oslavou. Po dvou úspěšných ročnících hraných pod názvem Ježek cup, měníme název na VAcup. Více informací proč se zúčastnit letošního turnaje, informace ohledně systému turnaje, ubytování a mnoho dalších věcí se dozvíte na našich nových webových sránkách www.vacup.cz. Těšíme se na Vaši účast.


26.8.2010 10:16:25 - Alena Kvasničková

Dobrý den,
chystáme se k vám na dovolenou a velmi oceňuji vaše webové stránky. Našla jsem zde vše velmi přehledně a do podrobna popsané. Děkuji a přeji další úspěšnou práci.


3.8.2010 22:10:43 - Jitka Růžičková

Velice se mi líbí vaše webové stránky.Najde se zde prostě všechno,je to velmi přehledné a ty fotografie ze všech akcí jsou krásné.Já bydlím ve městě Bystřici u Benešova a tam se žádných stránek nemohu dočkat.Také bych si ráda přečetla informace touto formou,ale u nás to nelze.Záleží na lidech a ti jsou u vás prostě vynikající a pracovití.Přeji vám,aby toto vše vám ještě dlouho vydrželo.Zdravím Jitka


1.6.2010 13:51:08 - DIVÁK

Chtěl bych se zeptat, proč po pár nezdarech přestaly být na stránkách prezentovány vyjádření trenéra k jednotlivým zápasům A mužstva? Děkuji.


29.5.2010 16:22:23 - Admin

Info o ubytování je v sekci Podnikání a služby > Ubytování nebo na adrese http://www.kondrac.cz/podnikani/ubytovani.php


21.5.2010 13:29:09 - Zuzana

Dobry den, na vasich strankach jsem se docetla, ze je moznost ubytovani v TJ Sokol Kondrac, ale bohuzel jsem nenasla zadny kontakt. Na koho je mozne se obratit? Diky Zuzana E.


22.2.2010 12:18:41 - magda

ahoj,
chtěla bych se zeptat jezdí v krasovicích jště vlek? děkuji za odpověď


3.8.2009 15:54:28 - jaaaa

stačilo říct, že vám prostě chutná:-)


24.7.2009 8:18:21 - Admin

Info o farnosti a kontakt na pana faráře naleznete na stránce http://www.kondrac.cz/farnost/farnost.php
nebo v menu přes Spolky a oraganizace a následně Římskokatolická farnost.


23.7.2009 17:16:12 - Ivana H.

Dobre odpoledne,

asi se spatne divam, ale nemuzu na Vasich strankach najit kontakt na spravu kostela - zabyvam se stredovekou nastennou malbou a rada bych se do kostela podivala. Pri minule navsteve Kondrace jsem si ale bohuzel zapomnela opsat kontakt.

Predem moc dekuju za pomoc,

Ivana H.


21.7.2009 21:50:44 - Admin

Podblanický pohár se koná v sobotu 25.7.2009 od 13:00 hod.


10.7.2009 9:02:04 - Machy

Zdravim!Dotaz : Koná se letos Podblanický pohár u Vás? Pokud ano, kdy? Díky!


8.4.2009 20:54:53 - Viktor Ratměřice

Chci moc poděkovat Jitce za práci na ratměřických webových stránkách. Co se nepovedlo v letošním Zlatém erbu těm kondrackým si vynahradila s našimi, a to si určitě zaslouží. Naštěstí soutěž webů není fotbal, tak snad není důvod k řevnivosti a podezírání.
Jsme rádi, že jsme se od vás mohli lecos přiučit a těšíme se, že spolupráce bude pokračovat. Přejeme Jitce další chuť a čas do tvorby i další nápady a děkujeme P. Procházkovi za svezení na vyhlášení do Hradce Králové.


30.3.2009 23:08:51 - Růža

já vím - myslel jsem to ve srandě a ve vzpomínce na podzimní zápas "béčka" v Ratměřicích
- stránky jsou pěkný - jen tak dál


29.3.2009 23:02:04 - Jitka

Nejen pro Růžu: Jsou si podobné, protože je dělala jedna a ta samá osoba a jedou na stejném rs. Je to stejné jako když se podíváš na stránky od Galilea nebo Webhousu, taky poznáš na první pohled, kdo je dělal. Tedy alespoň já ano.
Naopak si myslím, že spolupráce s Ratměřicemi byla přínosná i pro webovky Kondrace, ale to mohu posoudit asi jen já.

Mrzí mne, že se webovky Kondrace neumístily, zvlášť po tom kolik času jsem věnovala jejich přestavbě. Porota tak rozhodla a vím, že to neměla lehké. Sama jsem měla možnost v loňském roce hodnotit v celostátním kole a jednoduché to rozhodně nebylo.

Důležitější je, že stránky "žijí" mají návštěvnost a lidé zde najdou to, co hledají (doufám).


29.3.2009 18:53:50 - Růža

nedivím se, že letos vyhráli soutěž o nejlepší webovky Ratměřice, když jejich stránky jsou, podle mě, kopie těch kondrackých :-( --- v Ratměřicích byli vždycky podvodníci - aspoň ve fotbale :-)


19.3.2009 16:58:43 - Michal Kubin

Ahoj Jitko, prosím tě, neexistuje někde vlajka Kondrace či TJ Sokola Kondrac , erb Kondrace či jiné symboly v elektronické podobě ? Pokud ano, mohla bys mi je prosím zaslat na můj uvedený e-mail ? Díky Michal


17.3.2009 11:29:37 - Tomáš

Ahojky, pěkné stránky, budu rád, když navštívíte mé stránky http://www.vbudejovicich.cz a vyplněním formuláře mi řeknete jestli se Vám líbí.


3.7.2008 9:19:35 - pavel

Přeji všem,krásné prožití dovolené.


13.4.2008 17:03:48 - Podblanický smíšený sbor

Podblanický smišený sbor děkuje Obecnímu úřadu Kondrac, panu Ladislavu Houlíkovi, Zdenku Matějovičovi, Filipu Rydvalovi a Jiřímu Kladivovi za finanční a jinou pomoc při organizovaní naší cesty do Bořetic. Děkuje panu sbormistrovi Jiřímu Volkovi za trpělivost a energii, kterou vkládá nejen do veřejného vystoupení, ale i do každé zkoušky. Děkuje Vlašimskému komornímu orchestru a ostatním muzikantům za doprovod.


10.4.2008 22:19:26 - Jitka

Díky M.


8.4.2008 20:56:10 - Marie

Gratuluji Jitce k získání 1.místa v soutěži BIBLIOWEB 2008. I tímto oceněním je KONDRAC opět viditelnější a to je určitě dobře. Jitko, to sbírání 1. příček Ti opravdu jde - jen tak dál!


23.2.2008 21:27:47 - Pavel

Dnešní HASÍK i když počasí moc nepřálo vykouzlil na dětských tvářích spokojenost.
Děkujeme,všem organizátorům za krásně prožitý den.


8.2.2008 21:37:51 - Eva

Dnes jsme s rodinou projížděli Vaší obcí a byli jsme mile překvapeni rychlým a dobrým jídlem v restauraci U Matoušků. Ochota a milá obsluha a dobré ceny nám zpříjemnily zbytek dne.Moc děkujeme. V dnešní době se to už moc nevidí. O to víc to potěší. Zdraví Eva


22.1.2008 10:03:11 - Admin

Pro Marcelu:
Kontakt na Proměny najdeš na jejich webových stránkách
http://promeny.kvalitne.cz


22.1.2008 9:31:21 - Marcela

Na hasičské plese u vás hrála kapela Proměny. Nemáte na ně prosím nějaký kontakt?


1.1.2008 0:19:02 - Admin

Krásný rok 2008.


26.12.2007 21:33:51 - Jitka

Velice se mi líbí vaše webové stránky.mnozí by se od vás mohli učit.Pane starosto,máte výbornou ženu,chtěla bych ji tímto pozdravovat.Pracovala jsem s ní v nemocnici v Benešově v SAku,byla prostě fajn.Ani se nedivím,že vaše obec vyhrála.Jestli v ní žije více tak báječných lidí jako je Blanka.Byla bych ráda,kdyby mi napsala,co dělá a jak se má.Mnohokrát vám děkuji. Jitka Růžičková Bystřice


23.11.2007 16:38:29 - Admin

Pro Jitku:
Díky za pochvalu stránek.
Ano, obyvatel máme kolem 470 i s osadami Dub a Krasovice.
V Kondraci se dala do kupy parta lidí, kterou baví dělat věci pro lidi kolem sebe a vždycky se najdou ještě další, kteří jsou vždy ochotni pomoci a přiloží ruku k dílu. Děláme to proto, aby se nám tu krásně žilo, pro radost dětí i starších obyvatel, pro spokojené návštěvníky obce, kteří mezi nás dorazí a jsou na akcích srdečně vítáni.


22.11.2007 19:34:46 - Jitka

Máte moc pěkné stránky a hlavně mě zaujaly akce, které děláte. Nechce se mi věřit, že jste taky malá obec do 500 obyvatel.(Je to tak?)Jak jste to všechno dokázali? A hlavně by mě zajímalo jak jste dokázali, že lidé mají takový zájem .


4.10.2007 8:58:52 - Admin

Díky za pochvalu.


4.10.2007 8:30:36 - Květa Kociánová

moc pěkné stránky, maximum důležitých informací díky


15.9.2007 19:58:36 - Martin Jaroš

Blahopřeju všem Kondračákům k fantastickému výsledku ve Vesnici roku. Kondrac si to zaslouží!


13.9.2007 21:59:20 - Eva Mac

Skvělý výsledek v soutěži, gratuluji hlavně těm, kteří se podíleli na získaní tohoto ocenění.


13.9.2007 21:01:36 - Admin

Díky za gratulaci.


13.9.2007 16:03:10 - Jarka

Milá Kondraci,
srdečně blahopřeju vicemistru mezi vesnicemi. Užijte si to.
Zdraví Jarka H.


19.8.2007 11:59:57 - Eva

Ještě bych se vám chtěla omluvit, že vás s tím takhle otravuji.


19.8.2007 11:55:58 - Eva

Pro Mirku: moc ti děkuju, aspoň nějakej malej pokrok, ale i když si myslím, že je to marný, ale i přesto dík


18.8.2007 18:50:06 - mirka

Pro Evu:
Podle místa, kde stál na vyhodnocení, musí být z Kladrub.Víc opravdu nevím.


18.8.2007 12:47:58 - Admin

Možné to je, ale já ho neznám, proto ti nemohu ani poradit. Promiň. Třeba se ještě někdo ozve.


18.8.2007 10:45:27 - Eva

Ale tak třeba ho někdo zná ne?


17.8.2007 22:11:44 - Admin

Pro Evu:
Bohužel mladík, o kterého se zajímáš, není z Kondrace.


17.8.2007 20:13:02 - Eva

Koukám, že mi tady asi nepomůžete, co. Moc vám děkuju. :-(


12.8.2007 18:52:48 - Eva

Zdravím všechny. Já bych se chtěla vrátit k tématu hasiči, ale jen bych vás chtěla o něco požádat. Na jedné soutěži jsem potkala moc fajn kluka. A chtěla bych ho více poznat. Ale vůbec ho neznám, nevím odkud je a jak se jmenuje. TAk bych vás všechny chtěla poprosit, jestli o něm něco nevíte. Já vám tady nechám odkaz na tu fotografii http://www.kondrac.cz/foto/galfoto.php?c=okrsek07&t=80 Tak je to ten druhý zleva, v tom černém triku. Kdyby jste mi mohli prosím vás pomoct, byla bych vám moc vděčná. Napište mi na mail evvuusskka@seznam.cz a nebo mi tu nechte prosím vzkaz.


12.7.2007 11:08:53 - Admin

Děkujeme všem za gratulace.


12.7.2007 9:07:38 - Jarka

Milí kondračtí,
srdečně Vám blahopřeji k získání titulu Vesnice roku 2007. (zaslouženému) Mám z toho s Vámi radost nejen proto, že jste naši šikovní podblaničtí sousedé, ale i proto, že mám u Vás kamarády a milé známé. Teď už jen přesvědčte v celostátním kole. Držím palce!


11.7.2007 16:29:32 - pavel

Gratuluji k prvnímu místu v soutěži Vesnice roku


11.7.2007 13:29:41 - Eva Mac

Gratuluji všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na skvělém výsledku v soutěži Vesnice roku ve středočeském kraji.


1.7.2007 15:11:00 - Admin

Pro Standu S :
Díky za pochvalu.


1.7.2007 11:00:27 - Standa S

Moc se mi líbí vaše webová prezentace. Gratuji k prvnímu místu v soutěži Zlatý Erb.


29.5.2007 20:13:13 - Jana B

Ahoj všichni z Kondrace, moc chválím za nedělní akci Pohádkový les. Bylo to příjemně strávené odpoledne plné zážitků. Dětem se u vás moc líbilo a nejen jim. Je vidět, že když se sejde parta nadšenců jdou dělat divy. Jen tak dál, bylo to moc pěkné.


14.5.2007 19:02:46 - Romana Borkovcová

Nedělní odpoledne 12.5.(den matek) bylo moc příjemné, děkuji všem kdo si dal práci s přípravou a těším se na další plánované akce v naší malé, ale milé vesničce.
Romča


12.5.2007 23:45:42 - no name

Chtěl bych pozvat všechny příznivce hasičského sportu na naší okrskovou soutěž. To jest okrsek Zdislavice a okrsek Trhový Štěpánov.
Soutěž se uskuteční v obci JAVORNÍK dne 26.5.2007 od 11:30. Všichni jste srdečně zváni!!!
Hudba a občerstvení zajištěno


6.4.2007 8:42:56 - Admin

Pro Jirku Rase:
Díky za pochvalu i za informaci. Je to opravené.


6.4.2007 8:26:54 - Jirka Ras

Fajné, opravdu pěkné.V Historii obce Vám řádil šotek. "1822 sálo v Kondraci 37 domů", ale to patří k věci.Při svých toulkách Blanickem jsem se vždy rád zastavil v hospodě na skvělém a levném obědě


4.4.2007 6:56:45 - Jitka

Pro Blanku:
Díky.


3.4.2007 14:45:03 - Blanka

Pro Jitku
Mám obrovskou radost, že jsi se svou pilnou prací, která se vždy protáhla do pozdních nočních hodin, došla tak daleko. Gratuluji a přeji další skvělé úspěchy.


3.4.2007 10:26:49 - Josef Háb

Pro admina:
Ano s tím naprosto souhlasím. Vždy se najde něco co lze vylepšit.


3.4.2007 10:22:41 - Admin

Vzhledem k naší účasti na konferenci v Hradci se omlouvám, že stránky budou aktualizovány až během dnešního odpoledne nebo zítřka. Zároveň s největší pravděpodobností nezastihnete ani nikoho na obecním úřadě.
Díky za pochopení.


3.4.2007 10:18:50 - Admin

Pro Josefa Hába:
Díky za gratulaci. Konkurenci samozřejmě vítáme, protože na stránkách obcí je neustále co vylepšovat.


3.4.2007 9:47:24 - Josef Háb

Přidávám se ke gratulacím. Jsem rád, že to nevyhrály stránky nějaké firmy, ne že by jejich stránky byly nekvalitní, ale jsou jedna jako druhá.
Opravdu se Vám stránky povedly! Gratuluji.
Ale doufám, že už příští rok Vám budu silným konkurentem :-)


2.4.2007 21:13:46 - Admin

Děkujeme za gratulace a zdravíme z Hradce.


2.4.2007 20:59:24 - Jarka

Tak též se připojuji ke gratulaci :-).


2.4.2007 20:01:18 - Ondra

Děkuji všem kdo podpořil a zaslal hlasy do soutěže Zlatý erb. Gratuluji k 1.místu v soutěži Zlatý erb vsěm kdo se podílel na nejlepších obecních stránkách v republice.


2.4.2007 19:42:10 - Pavel

Gratuluji k 1.místu v soutěži Zlatý erb


26.3.2007 14:02:33 - Blanka

Pro Kláru.
Informace o pěveckém sboru budeme aktualizovat co nejdříve společně s pozvánkou na jarní koncert.


26.3.2007 9:39:36 - Pořadatelé výstavy

Děkujeme všem, kteří pomohli s přípravou výstavy. Děkujeme kondrackým ženám za vynikající cukroví a jiné pohoštění. Děkujeme vystavujícím, že přijeli do Kondrace. Děkujeme návštěvníkům za hřejivá slova uznání a těšíme se, že opět zavítáte do Kondrace na některou z dalších akcí.


25.3.2007 21:12:09 - Jarka

Ahoj, měli jste moc pěknou velikonoční výsatvu :-), koukala jsem na fotečky, protože jsem jí opět nestihla :-). Tak snad příští rok :-).


18.3.2007 19:59:17 - Klára

Ahoj, máte fakt hezjý a hlavně přehledný stránky. Moc se mi líběj. Jenom by to chtělo aktualizovat informace o sboru. Jinak je to fajn. Mějte se.


14.3.2007 10:11:19 - Admin

Díky.


14.3.2007 9:30:52 - Eva

Gratuluji k 1. místu v soutěži Zlatý erb.


6.2.2007 22:33:32 - Eva

Děkuji


6.2.2007 13:34:40 - Admin

Pro Evu a pro všechny:
Diskuze byla spuštěna.
O proti mé včerejší představě je diskuze dělená i na témata. Zatím jsou tam dvě.
Můžete vesele diskutovat.


5.2.2007 8:42:54 - Admin

Pro Evu:
Tato sekce byla zamýšlena i jako prostor pro diskuzi. Pokud bude zájem je možnost zřídit další odkaz s nadpisem diskuze a může se diskutovat tam. Zatím by to nebylo děleno na témata, ale myslím si, že to vůbec nevadí.
Jinak díky za pochvalu i za příspěvek.


4.2.2007 23:59:08 - Eva

I mě se stránky moc líbí. Je tu vše na co si člověk vzpomene.
(Postrádám jen diskuzní fórum)


2.2.2007 19:40:25 - Admin

I v letošním roce se bude konat Velikonoční výstava. Termín však ještě není upřesněn.
Sledujte prosím naše stránky. Informace o konání výstavy zde budou včas oznámeny.
Děkujem za pochvalu a těšíme se na setkání na výstavě.


2.2.2007 19:25:38 - Lída

Máte pěkné stránky, pořádáte pěkné výstavy a další akce. Doufám, že i v letošním roce bude Velikonoční výstava.


31.1.2007 20:00:33 - Pavel P

stránky jsou opravdu hezké. Preferuji modrou variantu,ale pouze na www,ne v politice.


31.1.2007 0:20:27 - Jana

Tyto stránky se vám fakt povedly!!!Přehledné,věcné,aktuální.Jen tak dál!


24.1.2007 18:44:35 - Admin

Pro: zokej zokej
Díky za pochvalu.
Informace o hasičích se budou ještě doplňovat.
Fotografie z hasičských soutěží najdete v sekci fotogalerie.


24.1.2007 16:50:45 - zokej zokej

Máte hezké stránky!!!! Chtěl bych Vás požádat jestli by nebylo možné zde umístit více informcí a fotek o vašich hasičích...Děkuji za odpověď


21.1.2007 17:28:03 - Pavel

Mají pilnou včeličku, která se jim o ně stará !!


20.1.2007 14:53:28 - Franta

Fakt pěkný stránky


19.1.2007 19:30:37 - Jarmila Klaudysová

Máte moc pěkné stránky, přehledné a aktuální. Přeji mnoho dalších webových let.


18.1.2007 0:16:17 - Admin

Zde můžete zanechat své připomínky, návrhy, nápady ohledně webu a obce Kondrac.


Informační bloky

Jazykové verze

cz | en | de

pomocí Google

Kontaktní info

OU Kondrac
Kondrac 3
258 01 Vlašim

Telefon: 317843088
obec@kondrac.cz

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
17:00-20:00

Starosta:
Ing. Jiří Procházka

Informační mail

logo ubytovny

logo muzeum


Doporučit | Nahoru | Tisknout

Obec Kondrac | Mapa webu | Jak na web | Prohlášení o přístupnosti