Obec Kondrac

Rychlá navigace


Titulní strana » Podnikání a služby» Knihovna

Sociální služby

Farní charita Vlašim

Domácí péče

Charitní ošetřovatelská služba je odbornou zdravotní péčí, kterou poskytují kvalifikované zdravotní sestry v domácím prostředí klienta. Péče je ordinována praktickými lékaři a výkony jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

Půjčovna rehabilitačních a kompenzačních pomůcek

Půjčovna rehabilitačních a kompenzačních pomůcek nabízí zapůjčení pomůcek pro nemocné, lidi po úrazech, operaci, seniory nebo pro zdravotně postižené občany. Jedná se např. o polohovací postele – elektrické i mechanické, invalidní vozíky, WC křesla, chodítka, antidekubitní matrace a další pomůcky.

Kontakt

Lidická 1715, 258 01 Vlašim , 1.patro
Marie Noháčová - vrchní sestra Telefon: 317 845 979
Mobil: 736 472 795
http://www.farni-charita-vlasim.wbs.cz - externí odkaz

Domov ve Vlašimi, poskytovatel sociálních služeb

Domov ve Vlašim poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Nachází se v centru města Vlašimi - v dosažitelnosti služeb i obchodní sítě. Do provozu byl uveden ze zrekonstruované budovy bývalé nemocnice, a to dne 28. dubna 1998.

Budova Domova je třípodlažní. V suterénu se nachází technická část - tj. prádelna, dílna údržby, šatny zaměstnanců, kotelna a kuchyň včetně skladů. V přízemí Domova se nachází kaple, knihovna, kavárnička, terapeutická dílna a kanceláře provozního a sociálního úseku Domova. V jednotlivých podlažích jsou pak umístěny pokoje uživatelů, přičemž sociální zařízení je na chodbách společné. Vstup do budovy je bezbariérový a pro snadnější dopravu slouží dva výtahy. Moderní vybavení společně s poskytovanými službami umožňuje uživatelům Domova vést plnohodnotný a aktivní život. Služby v Domově poskytuje kvalifikovaný a zkušený personál.

Kontakt

Blanická 1089, 258 01 Vlašim
Tel. 317 847 111
www.dd-vlasim.cz - externí odkaz

Informační bloky

Jazykové verze

cz | en | de

pomocí Google

Kontaktní info

OU Kondrac
Kondrac 3
258 01 Vlašim

Telefon: 317843088
obec@kondrac.cz

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
17:00-20:00

Starosta:
Ing. Jiří Procházka

Informační mail

logo ubytovny

logo muzeum


Doporučit | Nahoru | Tisknout

Obec Kondrac | Mapa webu | Jak na web | Prohlášení o přístupnosti